pakiet ancybajera - warsztaty zrób to sam


Warsztaty to doskonałe urozmaicenie czasu spędzanego w strefie ancyfigli. Dzieci poza szaleństwami w figloraju dzieci uczestniczą w kreatywnych zajęciach tworząc przedmioty, które mogą potem często zabrać ze sobą jako pamiątkę z wydarzenia.

  • Wszystkie warsztaty mogą być dostosowane do wieku dzieci dzieci uczestniczących w urodzinach
  • Zapewniamy materiały niezbędne do przeprowadzenia warsztatów
  • Wszystkie wykonane prace dzieci zabierają ze soba do domu

 

Czas trwania urodzin z opcją warsztatową, 2h, w tym

  • warsztaty 
  • zabawa w figloraju
  • czas na tort i poczęstunek (cennik i rozpiska u dołu strony)

  

Cena: od 45 zł od dziecka

 

 

 

Tematy warsztatów:

 

Warsztaty w tworzeniu ozdób i biżuterii

Dzieci tworzą naszyjniki, bransoletki i broszki z różnego rodzaju koralików czy masy plastelinowej.

 

Warsztaty z malowania i ozdabiania tkanin

Uczestnicy warsztatów wykonują rysunki i malowidła różnymi technikami, korzystając ze wsparcia animatora. Istnieje możliwość zamówienia toreb i worków, na których będą wykonywane malunki, a których później dzieci mogą później używać na co dzień. Tkaniny mogą być również ozdabiane różnego rodzaju paciorkami i dodatkami. Wszystkie wykorzystywane materiały są bezpieczne w użyciu. 

 

Warsztaty z wykonywania przypinek według własnego pomysłu

W trakcie imprezy urodzinowej jako część warsztatową możecie zaprojektować i stworzyć swoje oryginalne, autorskie przypinki! Dajcie się ponieść fantazji i przygotujcie projekty, z których wspólnie stworzycie wyjątkowe gadżety. Podczas urodzin do Waszej dyspozycji będzie specjalny sprzęt do tworzenia przypinek, kolorowe kartki, przeróżne kredki, mazaki i różne inne przydatne ozdoby. Tylko Wasze pomysły Was ograniczają! Przygotujemy dla Was również gotowe wzory, które będzie można wycinać i wykonywać z nich przypinki oraz czyste szablony, na których każdy uczestnik warsztatów będzie mógł narysować, co tylko zechce, a później zrobić znaczek dla siebie, przyjaciół, rodziny - np. na prezent lub pamiątkę ;)

Warsztaty String - Art - czyli malujemy nitką

Dzieci tworzą przestrzenny obrazek … za pomocą nici! Motyw zostaje naniesiony na korkową deseczkę przy pomocy gwoździ, a zadaniem dzieci jest przeplatanie nici przez gwoździe. Dzieci otrzymują gotowe deseczki z wzorem do wyplatania. Można tworzyć przeróżne wzory jedno lub wielokolorowe.

 

 
W trakcie zabawy jest przewidziany czas na poczęstunek i tort - szczegóły oferty gastronomicznej są dostępne w formularzu rezerwacji