Aktualności

06cze

A czy ty wiesz skąd się wzięło ancymondo? Przeczytaj list do urwisów!

Jest taki świat, gdzieś w odległej galaktyce (konkretnie na granicy Łodzi i Zgierza), gdzie rządzą ancystwory. Chcesz je poznać bliżej? Chcesz poznać ten świat? Napisaliśmy do Ciebie list. Przeczytaj!

 

Ancybur, ancyfon, ancyluzak, ancyzadzior i reszta - niezła paczka która rządzi nowym światem. A mieszkają gdzie? Oczywiście w ancymondo.

 

Ale, ale... co to znaczy ancymondo, pytacie?

 

To proste! Ancymondo to zbitka dwóch słów: ancymon czyli urwis i mondo  czyli świat! Ancymon + mondo = ancymondo!!!

 

 

Ancymondo znajduje się w być może dobrze znanym Wam miejscu - w Stacji Nowa Gdynia. Już wcześniej dzieci miały tutaj co robić  - aquapark, zajęcia fitness kids, kids zone... Część z Was odwiedzała nas latem czy zimą na minikolonie. Ale teraz, już wkrótce - urwisy bedą tu naprawdę rządzić!!!

 

W ancymondo na urwisy czeka wiele atrakcji. Nawet jeśli częściowo już gdzieś je spotkaliście,  to w ancymondo wszystko nabierze nowego znaczenia. W figlostrefie naprawdę będzie się można bezpiecznie zgubić ;-) a  takich ścianek wspinaczkowych ja ancyścianki nie ma nigdzie indziej.

 

A na pewno chcecie być pierwszymi, którzy dowiedzą się o otwarciu ancyświata - w tym celu wypełnijcie formularz kontaktowy. W oczekiwaniu na otwarcie, powoil będziemy odkrywać przed Wami świat ancymondo. Pomagać nam będą w tym gospodarze tego miejsca - ancystwory. I co najważniejsze - przed otwarciem wyślemy Wam voucher, który pozwoli Wam skorzystać z pierwszego wejścia do ancymondo z 50% zniżką. Umowa stoi?

 

KLIKNIJ TUTAJ i bądź z nami w kontakcie!