Aktualności

14sty

Voucher

Prezentuj Radość z Ancymondo: Jak Kupić Voucher na Wejście do Naszej Sali Zabaw?

 

 

W Ancymondo dbamy o to, aby każda chwila spędzona w naszej sali zabaw była niezapomniana. Dlatego też, z myślą o naszych klientach, dajemy możliwość zakupu Voucherów na prezent.

Jeśli zastanawiasz się, jak sprawić bliskiej osobie radość w postaci wejścia do Ancymondo, mamy dla Ciebie dwie wygodne opcje.

 

 

Opcja 1: Osobiście w Ancymondo
Najbardziej klasyczną formą zakupu Voucherów jest wizyta w naszej sali zabaw. Przyjeżdżasz do nas osobiście, a my z przyjemnością pomożemy Ci wybrać odpowiednią opcję wejścia zgodnie z naszym cennikiem. Po dokonaniu zakupu, nabijamy go na specjalną kartę, a następnie elegancko pakujemy w ozdobne pudełko prezentowe z naszym unikalnym logo. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią tradycję i chcą osobiście wręczyć upominek.

 

 

Opcja 2: Wygodny Zakup Online
Dla tych, którzy preferują wygodę zakupów online, przygotowaliśmy drugą opcję. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i skorzystać z Panelu Klienta. Tutaj możesz zakupić bilet wstępu do Ancymondo. Po dokonaniu transakcji, prosimy o kontakt drogą mailową pod adresem serwus@ancymondo.pl lub napisz do nas wiadomość na profilu Facebook. W treści maila podaj imię i nazwisko kupującego oraz informację dla kogo ma być przygotowany Voucher ( wybierając kontakt przez Facebook popisz na jaki adres mamy wysłać Voucher). Nasz zespół odpowie Ci wysyłając gotowy Voucher w formie pdf. W tej opcji nie dokonuj zakupu na ostatnia chwile bo odebranie Twojej wiadomości i przygotowanie Vouchera może potrwać dzień.

 

 

Jak wykorzystać Voucher?
Nieważne, którą opcję wybierzesz, obdarowany musi przyjść z kartą lub wydrukowanym Voucherem do recepcji Ancymondo. Nasz personel zadba o to, aby każda wizyta była wyjątkowym przeżyciem, a proces odbioru prezentu był szybki i sprawny.

 

 

 

Ancymondo to nie tylko sala zabaw, to miejsce, gdzie tworzymy wspomnienia i rozwijamy kreatywność. Dlatego też, jeśli zastanawiasz się nad prezentem, Voucher do Ancymondo to pewny sposób na dostarczenie radości zarówno najmłodszym, jak i tym trochę starszym.

 


Zapraszamy do Ancymondo, gdzie każda chwila to niepowtarzalna przygoda!