rezerwuj warsztaty rezerwuj ściankę rezerwuj urodziny

Aktualności

01lip

#ancyfiglimoc

Każda historia ma swój początek. A początek ancystworów i Ancymondo, ma nawet szalony! Poczytajcie jak to się stało i razem z nami przebierajcie nóżkami...;)

Wyobraźcie sobie, że jesteście w środku pięknego, sosnowego lasu. Słońce świeci, ☀ słychać rozmawiające ze sobą ptaki, suche liście trzeszczą pod butami i nagle...spotykacie granatowego stworka, który spogląda na Was zdziwiony i zaczyna biec przed siebie.Biegniecie za nim, bo gdzieś Was prowadzi...

 

Biegniecie już dłuższą chwilę, wzdłuż płotu, na którego końcu widać biały i czerwony kolor - w końcu niedługo Święto Flagi. Granatowy stworek zniknął między drzewami i niespodziewanie...pojawia się kolejny. Tym razem żółty i uśmiechnięty od oka do oka. I ten również chce Was, gdzieś zaprowadzić. Skocznym krokiem podąża w kierunku krystalizującej się w oddali, ceglanej bramy...i już wiecie, że chcecie iść za nim właśnie tam!

 

Dotarliście do pięknego miejsca! Jesteście na terenie kompleksu sportowo - rekreacyjnego Stacja Nowa Gdynia w Zgierzu. Ale coś tu nadal nie gra ;) Stworków zrobiło się więcej i ciągle gdzieś znikają...co się tutaj dzieje?

 

Bądźcie na bieżąco z życiem Ancymondo i śledźcie nas na profilach społecznościowych:

 

Facebook - https://www.facebook.com/ancymondo/

Instagram - https://www.instagram.com/ancymondo/