Aktualności

09wrz

Ancyfrajda na Fitness Kids w SNG

Jeżeli zajęcia z wychowania fizycznego w szkole dla Waszych dzieciaków to zdecydowanie za mało, zapraszamy wspólnie z SNG na Fitness Kids - to tylko 13zł za godzinę zajęć! :)

Codziennie od poniedziałku do piątku zapraszamy na FITNESS KIDS i FITNESS TEENS.

 

Rozwijamy ogólnie, korygujemy korekcyjnie, ćwiczymy z małymi joginami i duuuużo się śmiejemy.

Pomagamy krzywym kręgosłupom lub staramy się im zapobiec i niwelujemy krągłości tu czy tam.

Planujcie własny trening, gdy my będziemy ćwiczyć z Waszymi pociechami.

 

Zajęcia FITNESS KIDS sa przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat. Zajęcia FITNESS TEEN - od 12 do 16 lat.

 

FITNESS KIDS
Jakie zajęcia znajdą się w ofercie:

 

Gimnastyka korekcyjna
O prawidłową postawę warto zadbać już od najmłodszych lat. Dlatego specjalnie dla dzieci opracowaliśmy zajęcia, które pomogą w zapobieganiu skrzywieniom kręgosłupa czy płaskostopiu. Zajęcia są zdecydowanie niepodobne do tradycyjnych zajęć w szkole, bo przeplecione zdrowymi zabawami - zdecydowanie lepiej zapobiegać niż leczyć!

 

Fit&Fun Kids
Zajęcia taneczne, proste choreografie i cała masa zabawy. A to wszystko w rytm energetycznej i dopasowanej do wieku muzyki. Trening ogólnorozwojowy, uzupełniony dynamicznym rozciąganiem.

 

Trening Obwodowy Kids
Zajęcia niepodobne do tradycyjnych lekcji WF-u. Ruszamy i rozwijamy wszystkie partie mięśni, bawiąc się przy tym świetnie. Zachowujemy załóżenia treningu obwodowego, gdzie występuje różnorodność ćwiczeń, a przy tym dynamiczne zmiany. Dobry wstępniak do specjalistycznych treningów ;-)

 
FITNESS TEENS 

 

Zumba Teen
Zumba@ fitness bije rekordy popularności na salach fitness. W tym przypadku zajęcia dedykowane młodzieży i uwzględniające potrzeby, motorykę, dynamikę i preferencje ruchowe nastolatek. Energia i dynamika młodzieży powoduje, że zajęciach naprawdę się dzieje!

 

Trening obwodowy Teen
Nastolatkowie coraz chętniej zerkają na siłownię i jak najbardziej potrzebują kompleksowych ćwiczeń będących często uzupełneniem do ich sportowych aktywności na boiskach i kortach. Dlatego proponujemy Trening obwodowy Teen. Zajęcia prowadzone w strefie treningu obwodowego z wykorzystaniem systemu Easyline by Technogym pozwolą wszystkim nastolatkom poczuć prawdziwy i kompleksowy wycisk. 

 

Rezerwacja zajęć poprzez Strefę Klienta i w recepcji Centrum Sportu.

ancyprzestrzeń