Aktualności

05wrz

Back to school z Ancymondo!

A po szkole widzimy się w najlepszej, największej i najweselszej figlostrefie w całej okolicy - czyli w Ancymondo, które znajduje się w kompleksie Stacji Nowa Gdynia. See You there!

 

Uczniowie już na dobre rozsiedli się w szkolnych ławkach i czasem bez entuzjazmu wracają do domu, bo już zimno, bo pada. Bo w domu tylko lekcje, kolacja i spać. Ale ten rok szkolny będzie wyjątkowy - z jednej kolorowego i pełnego figli powodu...

 

...po szkole zapraszamy na świetną zabawę w #Ancymondo! Jesteśmy otwarci, aż do 21:00 i po zakończonych zajęciach lekcyjnych możecie wspólnie z rodzicami lub samodzielnie zameldować się na Sosnowej 1 w Zgierzu i co robić?

 

Już mówimy! Możecie wspinać się na ściankach wspinaczkowych o różnym poziomie trudności, możecie skakać na trampolinach, możecie poruszać się po 3-piętrowej konstrukcji, możecie wykąpać się w basenie z kolorowymi kulkami.

Macie do Waszej dyspozycji mały park linowy, możecie bawić się na tyrolce, ścigać się samochodzikami i zjechać z pontonowej zjeżdżalni.

 

W razie małego głoda, kafeteria jest zaraz w okienku, pod samym nosem. Zapraszamy też do między-odpoczynku na ancywygodnych kanapach.

 

Widzimy się po szkole w #Ancymondo! :D

ancyprzestrzeń