Karnet Active&Happy - rodzice trenujcie!


Do odwołania zostaje zawieszona sprzedaż karnetów Active&Happy.

 

Karnet Active&Happy to oferta dla aktywnych rodziców, którzy nie chcą mieć rozterek jak zapewnić dziecku dobrą zabawę, a samemu nie rezygnować ze swoich przyjemności i rytmu treningowego.

 

Za 59 zł miesięcznie, rodzice przychodząc na trening do SNG, mogą zostawić swojego urwisa w Ancymondo pod opieką naszych instruktorów. Nie trzeba rezygnować z treningu, a urwis... wiadomo - ma co robić.

 

Kilka kluczowych zasad, które pozwolą Ci skorzystać z tej promocji:

 

  • Karnet mogą nabyć osoby, które posiadają kartę członkowską SNG

  • Z oferty można skorzystać od poniedziałku do piątku

  • Karnet "działa" tylko wraz z wykupieniem dowolnej usługi treningowej w SNG na ten sam czas pobytu przez osobę posiadającą kartę członkowską SNG. Można skorzystać z dowolnej usługi zajęć grupowych, indywidualnych, wejścia na base czy siłownię, lub też wynajmując boisko do badmintona czy squasha.

  • Wejście w ramach karnetu trwa 2 godziny. To wystarczająco dużo czasu na solidny trening,skorzystanie z dowolnych zajęć grupowych i spokojne przygotowanie się przed i po.

  • Z oferty mogą skorzystać również posiadacze kart Multisport, OK System czy Fit Profit  w zakresie usług objętych tymi kartami.

  • Karnet ACtive&Happy jest przypisany dziecku i jest spięty z kartą członkowską opiekuna - nie można go przekazywać czy przepisywać.

  • W momencie zakupu karnetu, ancymon otrzymuje błękitną koszulkę, którą standardowo wydajemy dzieciom pozostawianym pod opieka animatorów. Przy kolejnych wejściach w ramach karnetu, trzeba tę koszulkę mieć ze sobą - lub kupić na miejscu kolejną.


Więcej szczegółów znajdziecie w załączonym regulaminie.

 

Nie rezygnujcie z przyjemności i swoich planów treningowych - urwisy też będą Wasm za to wdzięczne :-)

 

Czas wrócić do SNG i sprawdzić jak można pięknie zagospodarować te 2 godziny :-). Sprawdź ofertę części sportowej Stacji Nowa Gdynia