Aktualności

12lis

Spotkania świąteczne i karnawałowe w ancymondo

A może spotkanie firmowe w Ancymondo? Tak, tak, dokładnie. Każda dobrze działająca firma jest jak jedna wielka rodzina. Dlatego warto zorganizować spotkanie w gronie nie tylko pracowników, ale również z udziałem ich najbliższych. To może być świetnie spędzony czas.


A Ancymondo nadaje się na takie spotkania idealnie. Mamy wiele przestrzeni i miejsca aby dorośli mogli porozmawiać ze sobą a dzieci doskonale się bawiły - wspierani przez naszych energetycznych animatorów. Ancymondo to również doskonałe miejsce do zabawy angażującej wspólnie, zarówno dorosłych jak i dzieci. Przypominamy, że nasz figloraj jest tak urządzony, że przez labirynt atrakcji mogą się przedrzeć również dorośli.

 

Martwicie się, że się pomieścicie w salkach urodzinowych? To może nie zwróciliście uwagi na fakt, że w Ancymondo jest też piękna duża sala mogąca pomieścić kilkadziesiąt osób, właśnie na tego typu imprezy!

 

W ofercie dla firm mamy wiele pomysłów jak wypełnić Wasz czas różnymi atrakcjami. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółową ofertą - piszcie do nas na serwus@ancymondo.pl

 

Pomyślcie, czy nie zorganizować firmowego spotkania świątecznego lub karnawałowego w rodzinnej formule i atmosferze w przestrzeni Ancymondo. To najlepszy czas i moment, żeby Wasi pracownicy i ich najbliżsi mogli się dobrze poznać.