Aktualności

21sty

Szukamy Animatora

Dołącz do naszego zespołu Ancymondo! Szukamy kreatywnego Animatora, który skoordynuje dziecięcą energię w świecie beztroskiej zabawy.

 

Zadania do wykonania:

·         aktywne czuwanie i opieka nad dziećmi korzystającymi z figlostrefy,

·         kreowanie magicznych chwil poprzez organizowanie gier, warsztatów w Sali zabaw,

·         wspieranie dzieci w odkrywaniu kolorowego świata pełnego uśmiechu,

·         prowadzenie najlepszych imprez urodzinowych, 

·         dbanie o bezpieczeństwo przy korzystaniu z atrakcji konstrukcji, toru samochodzikowego i ścianek wspinaczkowych

 

Wymagamy:

·         doświadczenia w pracy z dziećmi

·         gotowości do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy i święta

·         umiejętności podejmowania szybko trafnych decyzji

·         zaangażowania w pracę

·         dbania o dobre relacje z klientem

·         pozytywnego nastawienia i uśmiechu

 

Przy wyborze kandydatów dodatkowo punktujemy:

·         ukończone studia lub w trakcie: pedagogika przedszkolna, wczesnoszkolna, opiekuńczo-wychowawcza; pedagogika z wychowaniem fizycznym, psychologia

·         ukończony kurs na wychowawcę kolonijnego

·         aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

 

Zapewniamy:

·         umowę o pracę na niepełny etat w systemie zmianowym

·         stałe wynagrodzenie zasadnicze i premie

·         grafik pracy ustalany na miesiąc z góry z uwzględnieniem dyspozycyjności

·         korzystanie z zajęć sportowych

 

 

Zapraszamy studentó ASP do prowadzenia warszatów. Nie jestes studentem ASP, ale masz swoje pasje, którymi chcesz zarazić dzieciaki? Zapraszamy do współpracy!

 

 

Pracujemy w następujących godzinach w systemie zmianowym:

 pon - pt 15:30-20:30
 weekendy 9:00-19:30

 

 

Aplikuj i łącz pasję z pracą! Zyskaj porządną dawkę uśmiechu i radości!

Ofertę zawierającą CV wraz z kodem ref.: SNG/ANIM w tytule e-maila prosimy przesłać na adres: praca@nowa-gdynia.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.


Zgodnie z Kodeksem pracy możemy przetwarzać następujące dane osobowe kandydatów do pracy: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe.

Jeżeli zamierzasz poza informacjami wyżej wskazanymi przekazać nam dodatkowe dane o sobie, wysyłając je na adres firmy, to poprzez kliknięcie przycisku Wyślij udzielasz dobrowolnej zgody na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych przez Stację Nową Gdynię sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko.

Przekazanie dodatkowych danych o sobie jest dobrowolne i zależy wyłącznie od Twojej woli - jeżeli nie chcesz, aby te dane były przetwarzane przez Stację Nową Gdynię sp. z o.o., prosimy o niezamieszczanie ich w przesyłanym CV.

Wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgoda może zostać cofnięta w dogodny sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości z wnioskiem o cofnięcie zgody na adres email, jak również za pośrednictwem innych środków porozumiewania się na odległość lub listownie na adres siedziby Stacji Nowa Gdynia sp. z o.o..

Administratorem danych osobowych będzie Stacja Nowa Gdynia sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, NIP 726 -23-15-435 , REGON 472279634 , adres: 91-421 Łódź ul. Jana Kilińskiego 2.

Dane kontaktowe do Administratora danych : STACJA NOWA GDYNIA SP. Z O.O. a) adres: 95-100 Zgierz ul. Sosnowa 1 b) tel.: 0-42/ 714 21 21

Podane w dokumentach aplikacyjnych dane osobowe, o których mowa w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy (tj. imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe, inne niż dane wskazane w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy (tj. inne niż: imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji - na podstawie wyrażonej zgody czyli na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji na wybrane stanowisko lub do czasu odwołania zgody.