Aktualności

06mar

warsztaty dla dzieci

Już od 18 marca, 3x dziennie

 

 

Już od 18 marca 2024 zapraszamy wszystkie Ancymony na warsztaty dla dzieci w Stacji Nowa Gdynia.

 

Nasz GRAFIK spotkań wypełnią:

 

Warsztaty plastyczne - Zajęcia w których będziemy poznawać i i wykorzystywać różne techniki plastyczne. Popracujemy nad naszym artystycznym warsztatem. Naszą inspiracją będą również dzieła wielkich artystów, a celem wyzwolenie w sobie twórcy, projektanta i konstruktora.

 

Warsztaty kreatywne -Połączanie zabawy z wyobraźnią, bez użycia gotowych zabawek. Efekt naszych wspólnych, twórczych poszukiwań siebie. Pomysły zaczerpnięte z każdej strefy domowej: od salonu, kuchni, łazienki aż po garaż i ogród. Dla każdego czeka coś pomysłowego :-) Również zabawy sensoryczne i motoryczne.

 

Sztuka użytkowa - Zajęcia łączące różne techniki plastyczne i rękodzielnicze, które możemy wykorzystać do stworzenia unikatowych przedmiotów i produktów dnia codziennego.

 

Warsztaty eksperymentalne - Wybuchy wulkanów, ciecz newtowska, zabawa pozwalająca poznać prawa fizyki rządzące światem :)

 

Co, gdzie i kiedy???  Sprawdźcie opisy w grafiku zajęć. Rezerwacje/informacje tel. 695 150 900 

 

Pojedyncze zajęcia to koszt tylko 40zł, karnet na 4 już za 99zł. Ceny promocyjne na start. Wymagana opłata członkowska. Przy zakupie promocyjnego karnetu opłata tylko za 1 PLN. 

 

A w tym czasie polecamy: FITNESS, SIŁOWNIĘ i PŁYWALNIĘ dla dorosłych.