Aktualności

11mar

ważny komunikat!

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi bieżącego funkcjonowania Stacji Nowa Gdynia & Ancymondo informujemy, że cały obiekt działa na standardowych zasadach. Wszystkie zajęcia grupowe odbywają się zgodnie z planem. Wszystkie obiekty SNG i Ancymondo są do Państwa dyspozycji w standardowych godzinach.

 

To o co wszyscy możemy zrobić, żeby spokojnie i bezpiecznie korzystać z oferty Stacji Nowa Gdynia i Ancymondo, to przestrzegać podstawowych zasad higieny. Nasi pracownicy dbają o częstą, regularną dezynfekcję urządzeń na siłowni oraz w salach fitness, a serwis sprzątający sprawdza stan urządzeń z większą częstotliwością.

 

W przypadku złego samopoczucia – zrezygnujcie z ćwiczeń. Jeśli Wasze dzieci mają niepokojące objawy, lub nienajlepiej się czują - zostańcie w domu. Bądźcie odpowiedzialni. 

 

Rozumiemy też osoby, które w obecnej sytuacji zdecydują się ograniczyć regularne ćwiczenia i udział w zajęciach w Stacji Nowa Gdynia. Zdecydowaliśmy, że takich przypadkach, umowy członkowskie czy karnety ograniczone czasowo zostaną zamrożone na czas wstrzymania się danej osoby od zajęć. Zainteresowanych takim rozwiązaniem prosimy o kontakt z recepcją.

 

Warto też przypomnieć, że najlepszym sposobem wzmacniania układu odpornościowego jest systematyczna aktywność fizyczna, ale tylko w sytuacji, gdy jest się całkowicie zdrowym.

 

Pozdrawiamy,

 

Ancymondo & SNG Team