SNG - świat rozrywki rodzinnej

Jedno miejsce - wiele możliwości

 

Stacja Nowa Gdynia to miejsce w którym mozna realizowac swoje pasje, odpocząć i spędzić świetny czas z rodziną lub przyjaciółmi. To miejsce wyjątkowo - bo nigdzie indzie nie czeka na Was tyle różnych atrakcji w jednym miejscu - zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy.

 

  

Centrum sportu

 

Fitness - ponad 150 godzin zróznicowanych zajęć w tygodniu prowadzonych przez najlepszych instruktorów i trenerów

 

Siłownia - 650 m2 nowocześnie wyposażonej w najnowocześniejsze systemy treningowe TEchnogym czy eGym. 

 

Indoor cycling/indoor walking -  system treningowy Technogym Group Cycle z pełnym monitoringiem treningu oraz bieżnie Walker

 

Squash - trzy klatki do squasha

 

Badminton - cztery boiska do badmintona z legarowaną podłogą

 

Bowling - cztery tory AMF

 

 

Aquapark

Doskonałe rozwiązanie dla całych rodzin. We wszystkich basenach wykorzystyjemy ozonowaną wodę co pozwala do minimum zmniejszyć użycie chloru i zapewnić pełne bezpieczeństwo antybakteryjne. Za oknami aquaparku widać otaczający SNG las i staw nad którym znajduje się cały obiekt.

 

Basen sportowy - o długości 25 metrów i 6 torach

 

Basen rekreacyjny z hydromasażami

 

Brodzik dla dzeci - z płytką wodą o pow. 60m 

 

Jacuzzi i sauny mokra i parowa ze strefą relaksu.

 

Nauka pływania dla dzieci, dorosłych i niemowląt (program Wodniś)

 

Aquafitness - ponad 50 zajęć w tygodniu

 

 

Restauracja

Restauracja Dzika Kaczka na terenie Stacji Nowa Gdynia ma ustaloną renomę w regionie.  Serwuje dania a la carte kuchni polskiej i europejskiej. Jest doskonałym miejsce na wesele, spotkanie komunijne czy rodzinne jubileusze. W nowogdyńskim parky znajduje się duży namiot z zapleczem grillowym i paleniskiem w którym można zorganizować spotkanie w niezobowiązującej atmosferze. Do restauracji przylega duży taras z widokiem na las i staw.

 

Sprawdź aktualne menu restauracyjne

 

Kucharze z restauracji Dzika Kaczka odpowiadają również za dania dostępne w kafeterii Ancymondo, a wszystkie potrawy są przygotowywane na bieżąco na miejscu ze świeżych surówców i produktów. 

 

Park nad stawem

Stacja Nowa Gdynia mieści się na 6ha sosnowego lasu. Same obiekty są zlokalizowane nad pięknym stawem - domem dla kilku kaczych rodzin. Wokół stawu poprowadzone są ścieżki spacerowe. Na terenie parku znajduje się również  bulodrom - bule można wypożyczyć w centrum sportu.

 

Hotel i centrum konferencyjne

Kameralny hotel z 19 pokojami (51 miejsc) i zapleczem konferencyjnym. Do dyspozycji gości jest duża sala konferencyjna mogąca przyjąć 100 osób, oraz trzy mniejsze sale na spotkania w węższym gronie. Hotel oferuje pokoje 2 i 3-osobowe oraz jeden apartament. Budynek hotelu tak jak cały obiekt jest usytuowany pośród sosnowego starodrzewu.

 

Infrastruktura

Stacja Nowa Gdynia dysponuje rozbudowanym zapleczem pozwalającym na komfortowy wypoczynek. cały teren jest ogrodzony i moniotorowany przez obecną 24h ochronę.  Ośrodek dysponuje dużą ilością miejsc parkingowych umiejętnie wkomponowanych w tereny leśne. Na miejscu znajduą się miejsca do pozostawienia rowerów czy rowerowa stacja serwisowa. Cały teren jest zalesiony i zadbany, mieniąc się mnóstwem kolorów i barw o każdej porze roku.

 

 

minikolonie w ancymondo i sng - tydzień II, zima 2020

Ten rok był wyjątkowy - bo pierwsze dzieciaki spędziły z nami ferie zimowe w ancymodno! Było ancyfajnie, wesoło i kompletnie nie-nudno :D Obejrzyjcie fotorelację z naszej wspólnej zabawy na turnusie II! :)