Aktualności

04mar

dzień kobiet w ancy&sng - czas dla Was!

Kochanie Panie, Dziewczyny i Kobiety - niedziela to czas dla Was! Dlatego w Ancymondo i Stacji Nowa Gdynia zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty. Sprawdźcie szczegóły! :)

 

Dla wszystkich odwiedzających Ancymondo&Stacja Nowa Gdynia kobiet w niedzielę 8 marca 2020r. mamy,

3 propozycje do skorzystania w dowolnych konfiguracjach: 

 

1.       Dla Pań , które mają dzieci – jeżeli tego dnia, chcecie bez stresu i same lub w gronie dobrowolnie wybranym ;) skorzystać z aktywności jakie oferuje kompleks sportowy - możecie zostawić swoją pociechę pod opieką animatorów Ancymondo z 50% rabatem 

- sprawdźcie ile zaoszczędzicie w Tutaj!:)  – i przy okazji zweryfikujcie czy warto zainwestować w pakiet Active&Happy. Szczegóły w LINKU!

 

2.       Dla wszystkich Pań przychodzących tego dnia do SNG&Ancymondo – dowolna kawa za 50% - przez cały dzień!

 

3.       I jeszcze jeden bonus w postaci Badania Składu Ciała – za darmo. 

Od 7:00 do 23:00 możecie skorzystać z badania na maszynie InBody w naszej siłowni zupełnie za free - jedyny warunek to dokonanie rezerwacji, on-line: https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/egym-trening-personalny/grafik-zajec?date=2020-03-08  , mailowo: rezerwacje@nowa-gdynia.pl  lub telefonicznie 427142121.

 

Zapraszamy najserdeczniej do skorzystania z naszych propozycji i już dzisiaj życzymy Wszystkim Paniom - dużo czasu tylko dla siebie i mnóstwa radości z tych zajętych godzin też! <3

 

ancyprzestrzeń