Aktualności

05wrz

Back to school z Ancymondo!

A po szkole widzimy się w najlepszej, największej i najweselszej figlostrefie w całej okolicy - czyli w Ancymondo, które znajduje się w kompleksie Stacji Nowa Gdynia. See You there!

01sie

Czy znacie Ancybura?

Strefa ancyfigli jest opanowana przez różne stworki, jednym z nich jest Ancybur, który może już od dzisiaj stać się Waszym ulubionym ancystworkiem! :)

15lip

Do czego urwisom skarpetki antypoślizgowe?

Kochani poza dobrym humorem, który jest obowiązkowym ekwipunkiem w #Ancymondo, potrzebujecie też każdorazowo mieć na swoich nóżkach skarpetki antypoślizgowe. Dlaczego...?

09lip

Zapraszamy do Ancymondo już 12 lipca!

W końcu nadeszła ta długo wyczekiwana chwila. Od piątku, 12 lipca od godz. 8:00 rano zapraszamy Was do Ancymondo - najlepszego miejsca dziecięcej rozrywki w Łodzi i okolicach. Ogromna filgostrefa, ścianki wspinaczkowe dla dzieci, organizacja urodzin i wiele kolejnych atrakcji, o których będziemy Was na bieżąco informować. Jakość i standard gwarantowane przez Stację Nowa Gdynia. Zapraszamy.

05lip

Wejściówki dla pierwszych urwisów - 50%

Najważniejsze to być dobrze poinformowanym! Bądź z nami w kontakcie i łap migiem wszystkie ważne dla urwisów nowości z ancymondo. A jako członek ancydrużyny będziesz wiedział pierwszy o planowanym otwarciu i dodatkowo dostaniesz od nas 50% zniżki na pierwsze wejście!