Aktualności

09wrz

Ancyfrajda na Fitness Kids w SNG

Jeżeli zajęcia z wychowania fizycznego w szkole dla Waszych dzieciaków to zdecydowanie za mało, zapraszamy wspólnie z SNG na Fitness Kids - to tylko 13zł za godzinę zajęć! :)

05wrz

Back to school z Ancymondo!

A po szkole widzimy się w najlepszej, największej i najweselszej figlostrefie w całej okolicy - czyli w Ancymondo, które znajduje się w kompleksie Stacji Nowa Gdynia. See You there!

01sie

Czy znacie Ancybura?

Strefa ancyfigli jest opanowana przez różne stworki, jednym z nich jest Ancybur, który może już od dzisiaj stać się Waszym ulubionym ancystworkiem! :)

15lip

Do czego urwisom skarpetki antypoślizgowe?

Kochani poza dobrym humorem, który jest obowiązkowym ekwipunkiem w #Ancymondo, potrzebujecie też każdorazowo mieć na swoich nóżkach skarpetki antypoślizgowe. Dlaczego...?

09lip

Zapraszamy do Ancymondo już 12 lipca!

W końcu nadeszła ta długo wyczekiwana chwila. Od piątku, 12 lipca od godz. 8:00 rano zapraszamy Was do Ancymondo - najlepszego miejsca dziecięcej rozrywki w Łodzi i okolicach. Ogromna filgostrefa, ścianki wspinaczkowe dla dzieci, organizacja urodzin i wiele kolejnych atrakcji, o których będziemy Was na bieżąco informować. Jakość i standard gwarantowane przez Stację Nowa Gdynia. Zapraszamy.