Aktualności

09lip

Zapraszamy do Ancymondo już 12 lipca!

W końcu nadeszła ta długo wyczekiwana chwila. Od piątku, 12 lipca od godz. 8:00 rano zapraszamy Was do Ancymondo - najlepszego miejsca dziecięcej rozrywki w Łodzi i okolicach. Ogromna filgostrefa, ścianki wspinaczkowe dla dzieci, organizacja urodzin i wiele kolejnych atrakcji, o których będziemy Was na bieżąco informować. Jakość i standard gwarantowane przez Stację Nowa Gdynia. Zapraszamy.

05lip

Wejściówki dla pierwszych urwisów - 50%

Najważniejsze to być dobrze poinformowanym! Bądź z nami w kontakcie i łap migiem wszystkie ważne dla urwisów nowości z ancymondo. A jako członek ancydrużyny będziesz wiedział pierwszy o planowanym otwarciu i dodatkowo dostaniesz od nas 50% zniżki na pierwsze wejście!

02lip

Poznajcie Ancyluzaka!

Ancystwory to wspaniała i ciekawa drużyna, pełna indywidualności. Jednym z nich jest właśnie czerwony Ancyluzak - jeżeli chcecie poznać go bliżej, zajrzyjcie do news'a! :)

01lip

#ancyfiglimoc

Każda historia ma swój początek. A początek ancystworów i Ancymondo, ma nawet szalony! Poczytajcie jak to się stało i razem z nami przebierajcie nóżkami...;)

test
12cze

Wielkie otwarcie tuż tuż...

Wy też przebieracie nogami? To zupełnie jak my. Gorzej, że nie możemy utrzymać w ryzach wszystkich ancystworów - tak się rwą do spotkania z Wami.