Aktualności

14mar

pisanki przytulanki z kresqwka

Ogłaszamy pierwsze warsztaty rodzinne - wspólnie z mamą, tatą lub innym opiekunem możecie wykonania pisanki przytulanki. Zapraszamy 14 marca wspólnie z Kresqwką! :)

11mar

ważny komunikat!

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi bieżącego funkcjonowania Stacji Nowa Gdynia & Ancymondo informujemy, że cały obiekt działa na standardowych zasadach. Wszystkie zajęcia grupowe odbywają się zgodnie z planem. Wszystkie obiekty SNG i Ancymondo są do Państwa dyspozycji w standardowych godzinach.

22lut

ogród w słoiku kresqwka&ancy

Hej Urwisy! Zapraszamy nas na pierwszy w historii naszego figloraju warsztat ???? Ogródek w słoiku ???? Widzimy się 22 lutego (sobota) o 12:00 - rezerwacje obowiązkowe, a koszt to tylko 35zł! :)

14lut

ancywalentynkowa zabawa!

Piąteczek walentynkowy już za momencik - mamy dla Was, duże, małe i dorosłe urwisy z tej okazji grę-zabawę. Widzimy się 14 lutego 2020r. od 16:00 w #ancymondo! :D

21sty

Babciu! Dziadku! Wszystkiego Przepięknego!

Dzień Babci i Dziadka to przepiękne dni w styczniowym kalendarzu - podarujcie swoim dziadkom to co najcenniejsze...czyli wspólnie spędzony czas :) Dziadku! Babciu! Sto lat <3