rezerwuj warsztaty rezerwuj ściankę rezerwuj urodziny

Aktualności

04mar

dzień kobiet w ancy&sng - czas dla Was!

Kochanie Panie, Dziewczyny i Kobiety - niedziela to czas dla Was! Dlatego w Ancymondo i Stacji Nowa Gdynia zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty. Sprawdźcie szczegóły! :)

18paź

Rodzice - do ćwiczeń, żądamy zabawy!

Żarty się skończyły, wysyłamy rodziców na trening. Na wniosek urwisów powstał karnet "Actice&Happy", dzięki któremu wypychamy w tygodniu rodziców na trening, a dzieci mają dwie godziny spokoju w ancymondo.

14mar

pisanki przytulanki z kresqwka

Ogłaszamy pierwsze warsztaty rodzinne - wspólnie z mamą, tatą lub innym opiekunem możecie wykonania pisanki przytulanki. Zapraszamy 14 marca wspólnie z Kresqwką! :)

11mar

ważny komunikat!

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi bieżącego funkcjonowania Stacji Nowa Gdynia & Ancymondo informujemy, że cały obiekt działa na standardowych zasadach. Wszystkie zajęcia grupowe odbywają się zgodnie z planem. Wszystkie obiekty SNG i Ancymondo są do Państwa dyspozycji w standardowych godzinach.

22lut

ogród w słoiku kresqwka&ancy

Hej Urwisy! Zapraszamy nas na pierwszy w historii naszego figloraju warsztat ???? Ogródek w słoiku ???? Widzimy się 22 lutego (sobota) o 12:00 - rezerwacje obowiązkowe, a koszt to tylko 35zł! :)